دانلود مقاله طراحی و شبیه سازی کنترل کننده موتورهای DC و پیاده سازی با نرم افزار PSPICE

چکيده: در اين مقاله يک بلوک دياگرام از شبکه سه فاز ورودي برق شهر به يک ماشين dc طراحي و مورد بررسي قرار مي گيرد . با نتايج بدست آمده از حل يک مسئله عملي با کمک نرم افزار Pspice در مورد وظايف هر کدام از بلوک ها تحقيق و بررسي مي شود . در هر مرحله اي سعدانلود مقاله طراحی و شبیه سازی کنترل کننده موتورهای DC و پیاده سازی با نرم افزار PSPICE|557802|arshad100|طراحی و شبیه سازی , دانلود مقاله , کنترل کننده موتورهای DC, پیاده سازی ,دانلود , PSPICE
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود مقاله طراحی و شبیه سازی کنترل کننده موتورهای DC و پیاده سازی با نرم افزار PSPICE هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

چکيده:

در اين مقاله يک بلوک دياگرام از شبکه سه فاز ورودي برق شهر به يک ماشين dc طراحي و مورد بررسي قرار مي گيرد .

با نتايج بدست آمده از حل يک مسئله عملي با کمک نرم افزار Pspice در مورد وظايف هر کدام از بلوک ها تحقيق و بررسي مي شود .

در هر مرحله اي سعي شده است براي هر مدار ارائه شده نمودار خروجي رسم و شکل موج خروجي با استفاده از تحليل فوريه نرم افزار مذکور محاسبه شود .

در واقع هدف اصلي , بررسي کاربرد هر يک از عناصر بلوک دياگرام پيشنهاد شده با نرم افزار کامپيوتري ، جهت کنترل سرعت ماشينهاي dc با استفاده از تنظيم ولتاژ ورودي تحت شار ثابت است .

فرمت WORD و قابل ویرایش در اختیارشما بازدیدکننده گان محترم قرار دارد.

12 صفحه

فروشگاه اینترنتی دانشجو