طراحی مدارات تغذیه برای FPGA های Virtex-6 شرکت Xilinx

طراحی مدارات تغذیه برای FPGA های Virtex-6 شرکت Xilinx PDF فارسی 27 صفحه هنگام طراحی شماتیک FPGA یکی از قسمت های اصلی قسمت تغذیه می باشد، در این فایل نکات طراحی طراحی مدارات تغذیه برای FPGA های Virtex-6 شرکت Xilinx|641072|arshad100|تغذیه , فایل , fpga , xilinx, vitex6 , کتاب الکترونیکی , آموزش, مقاله, کارورزی, تحقیق, بهترین فایل
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان طراحی مدارات تغذیه برای FPGA های Virtex-6 شرکت Xilinx هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

طراحی مدارات تغذیه برای FPGA های Virtex-6 شرکت Xilinx

PDF

فارسی

27 صفحه

هنگام طراحی شماتیک FPGA یکی از قسمت های اصلی قسمت تغذیه می باشد، در این فایل نکات طراحی مدار تغذیه قطعات Virtex-6 که اشتراکات زیادی در این مدارات با سایر خانواده های Xilinx هم وجود دارد، به صورت نسبتاً کامل بیان شده است.

در این فایل مربوط به خانواده Virtex-6، ابتدا شرح مختصری از کلیات خانواده FPGA های سری Virtex-6 ارائه شده است، سپس I/O های این سری از FPGA ها و سپس انواع واسط‌های این تراشه‌ها معرفی شده‌اند. در ادامه ساختار توان و تغذیه این قطعات توضیح داده شده است. در این فایل الکترونیکی به طور خاص روی موضوع تغذیه و ملاحظات طراحی آن متمرکز می شویم.

ویژگی‌های FPGA هایVirtex-6 - پکیج قطعات و بیشترین تعداد ورودی خروجی در Virtex-6.

خصوصیات توان و تغذیه در سری‌های Virtex6 - معماری منبع تغذیه در سطح سیستم برای کاربردهای FPGA.

رگولاتورهای پل (POL) - رگولاتورهای خطی کم‌مصرف (LDOs) - منابع تغذیه حالت سوییچ(SMPS)

نیازمندی‌های نمونه تغذیه FPGA. ملاحظات منبع تغذیه. تغذیه و منابع توانی از سه شرکت معتبر برای FPGA سری Virtex6 (Analog Devices - Texas Instruments – Linear)