طراحی بروشور حرفه‌ای در فتوشاپ

کالانما یا کاتالوگ یا بروشور ، کتابچه و یا راهنمای معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و... است که از طرف تولیدکننده و یا ارائهدهنده به مصرفکننده و یا مشتری به منظ طراحی بروشور حرفه‌ای در فتوشاپ|736243|arshad100| طراحی بروشور حرفه‌ای در فتوشاپ,طراحی بروشور حرفه ای,طراحی brushur,اموزش ساخت بروشو در فتوشاپ
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان طراحی بروشور حرفه‌ای در فتوشاپ هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

کالانما یا کاتالوگ یا بروشور، کتابچه و یا راهنمای معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و... است که از طرف تولیدکننده و یا ارائه‌دهنده به مصرف‌کننده و یا مشتری به منظور معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می‌شود. همچنین در متون ادبیات پارسیان بروشور با عبارت دفترک مترادف شناخته شده است.
شما تنها ۲۰ ثانیه یا کمتر فرصت دارید تا مخاطب را راضی به برداشتن بروشور خود از روی میز و ورق زدن آن کنید. پس هرچه در آستین دارید رو کنید. این دوره آموزش ویدیویی به شما اصول و روش‌های طراحی یک بروشور حرفه‌ای را در نرم‌افزار قدرتمند فتوشاپ آموزش خواهد داد.
استفاده از نام کمپانی و آرم آن یکی از ضرورت‌های اولیه طراحی کاتالوگ و بروشور است. بروشور اگر در بیش از دو صفحه یا دو لت طراحی می‌شود، احتمالا دارای یک صفحه یا لت رویی به عنوان جلد خواهد بود که آرم و نام کمپانی و همچنین سوتیتر آن نیز باید در این صفحه قید گردد. در این دوره آموزشی به طراحی لوگو و آرم در فتوشاپ هم نیم‌نگاهی داشته‌ایم.


ویژگی‌های این مجموعه:
– ۶ ساعت آموزش به زبان فارسی
– ۱۴ بخش آموزشی
– توضیح نکات کلیدی و مهم طراحی
– تصاویر مورد نیاز جهت تمرین
– ۷ پروژه عملی طراحی انواع بروشور
– psd نهایی پروژه‌ها
- آموزش ایجاد موکاپ یا Mockup (طرح تبلیغاتی)
- فایل PSD موکاپ حرفه‌ای

سرفصل ها :
معرفی دوره آشنایی با بروشور و نکات مهم در طراحی بروشور قسمت دوم: انواع روش تا زدن بروشور پروژه اول-قسمت اول پروژه اول-قسمت دوم
پروژه اول-قسمت سوم
طراحی موکاپ(طرح تبلیغاتی)Mockup
پروژه دوم-قسمت اول
پروژه دوم-قسمت دوم
پروژه دوم-قسمت سوم
طراحی موکاپ(طرح تبلیغاتی)Mockup پروژه سوم
پروژه چهارم-قسمت اول پروژه چهارم-قسمت دوم
پروژه پنجم-قسمت اول
پروژه پنجم-قسمت دوم
پروژه پنجم-قسمت سوم پروژه ششم پروژه هفتم-قسمت اول
پروژه هفتم-قسمت دوم