دانلود تحقیق درباره محصولات غله اي از نظر تئوري و عملي

تعداد صفحات:12 نوع فایل: word (قابل ویرایش) لینک دانلود پایین صفحه محصولات غله اي از نظر تئوري و عملي با محاسبه کارايي فتوسنتز ممکن است تا بيشينه محصول گياهان غدانلود تحقیق درباره محصولات غله اي از نظر تئوري و عملي |956503|arshad100|دانلود تحقیق,مقاله درمورد محصولات غله ای از نظر تئوری و عملی,تحقیق کشاورزی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود تحقیق درباره محصولات غله اي از نظر تئوري و عملي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تعداد صفحات:12

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

محصولات غله اي از نظر تئوري و عملي

با محاسبه کارايي فتوسنتز ممکن است تا بيشينه محصول گياهان غله اي را بصورت تئوري تخمين بزنيم. آنگاه اينها با محصولات واقعي بدست آمده در مطلوب ترين شرايط ثبت شده در کشورهاي مختلف مقايسه شود. هچنين امکان دارد واکنش محصول ميانگين به کودهاي نيتروژني را تخمين بزنيم و از آنجا کارايي آن را بدست آوريم با توجه به شرايط محيطي. محصولات غله اي مشابه بقيه از طريق فتوسنتز تشکيل مي شوند اساسا تشکيل کربوهيدرات از آب و کربن دي اکسيد جوي بوسيله انرژي خورشيدي واکنش اصلي فتوسنتز به اين صورت نمايش داده مي شود: